Menu
• Strona główna
• Aktualności
Newsy Diakonat.pl
- Newsy Katolik.pl
Nowości w serwisie
• Wszystko o diakonacie
Czym jest diakonat?
Diakonat stały w Polsce
Diakonat czasowy
Historia Diakonatu
• Dokumenty i bibliografia
Czytelnia
Bibliografia
• Liturgia i kult
Liturgia
Święci i błogosławieni
• Linki
 
 
 
 
info@diakonat.pl
Newsy serwisu Katolik.pl
 
Zaproszenie: Ojciec Pio w krakowskich Łagiewnikach 2018-06-15
XVI Czuwanie z Ojcem Pio jest jednym z siedmiu głównych krajowych wydarzeń Roku Jubileuszu św. Ojca Pio, których organizatorem jest Zakon Braci Mniejszych Kapucynów Prowincji Krakowskiej. Tegoroczne czuwanie rozpocznie się już w sobotę, 16 czerwca o godz. 17:00 i potrwa do godz. 05:00 w niedzielę.
  - [czytaj...]
 
Ale jak głosić Ewangelię w kolejce...? 2018-06-15
Zastanawiałeś się kiedyś jak mógłbyś głosić Ewangelię w swojej codzienności - w drodze do pracy, na uczelnię, w biurze, w kolejce do kasy...? Na "Kursie Paweł" możesz znaleźć odpowiedź.
  - [czytaj...]
 
Serial 'Katolicyzm' - odpowiedź na nijaki katolicyzm 2018-06-15
"W czasach narastającego zamętu i drwiny z religii, zwłaszcza katolickiej, taka porcja katechezy na najwyższym poziomie jest jak łyk czystej wody ze źródła" - tak ks. Tomasz Jaklewicz, w najnowszym numerze "Gościa Niedzielnego", mówi o amerykańskiej serii "Katolicyzm", której polską wresję wprowadziło  ostatnio na rynek Studio Katolik. - [czytaj...]
 
Zaproszenie dla mężczyzn: Kurs Józef 2018-06-15
Organizatorzy Kursu Józef - Cichy Bohater, który poprowadzi Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Cyryla i Metodego z Diecezji Bielsko-Żywieckiej, zapraszają mężczyzn do Oświęcimia w dniach22-24 czerwca 2018 r.
  - [czytaj...]
 
Zaproszenie: Mężczyźni u Królowej 2018-06-15
W sobotę, 23 czerwca, w Dniu Ojca, po raz drugi zostanie zorganizowane ,,Męskie Oblężenie Jasnej Góry" czyli Narodowa Pielgrzymka Mężczyzn. Tematem tegorocznego spotkania są słowa: ,,Tu jesteśmy naprawdę wolni".
  - [czytaj...]
 
 
  Licznik odwiedzin: 533782  projekt: InfoGrafNet

Wersja PL
Wersja EN
Wersja DE
Wersja FR
Wersja IT