Menu
• Strona główna
• Aktualności
Newsy Diakonat.pl
- Newsy Katolik.pl
Nowości w serwisie
• Wszystko o diakonacie
Czym jest diakonat?
Diakonat stały w Polsce
Diakonat czasowy
Historia Diakonatu
• Dokumenty i bibliografia
Czytelnia
Bibliografia
• Liturgia i kult
Liturgia
Święci i błogosławieni
• Linki
 
 
 
 
info@diakonat.pl
Newsy serwisu Katolik.pl
 
Pomocne zakupy 2018-07-20
Jak pomóc osobom bezdomnym, nie wydając przy tym ani złotówki? To proste! Dzięki serwisom FaniMani.pl oraz Idea Fair Play wakacyjne zakupy są nie tylko wygodne, ale też wspierają najbardziej potrzebujących.
  - [czytaj...]
 
Letnie spotkania nad Bałtykiem 2018-07-20
Gdynia, 24 lipca 2018, godz. 18:00: Centrum Arrupe zapraszama na kolejne spotkanie z Mariną Hulią współautorką rewelacyjnej i bardzo osobistej książki zatytułowanej "Recydywista" - świetna lektura na wakacje. Spotkanie odbędzie się w Cafe Księgarnia Vademecum przy ul. Świętojańskiej 5.
  - [czytaj...]
 
Rozpoczyna się ewangelizacja nadmorska 2018-07-19
W koszalińskim Domu Miłosierdzia Bożego 16 lipca rozpoczęły się duchowe przygotowania do 10. Ewangelizacji Nadmorskiej, która 20 lipca wyruszy na plaże i skwery nadmorskich miejscowości. Ewangelizatorzy z całego kraju przygotowują się w Koszalinie do 10-dniowej misji na wybrzeżu.
  - [czytaj...]
 
Warto znać ten adres POGOTOWIEDUCHOWE.PL 2018-07-20
Wezwanie. Pogotowie rusza, choć jest nieco dziwne: lekarze bez kitli, nie dają zastrzyków, nie przepisują recept i nie zabierają do szpitala, choć zdarza się, że kierują do specjalisty. Nawet sygnał tego pogotowia jest zupełnie inny. Telefoniczny.
  - [czytaj...]
 
Ślub pełen miłości - nowy projekt Szlachetnej Paczki 2018-07-20
,,Ślub pełen miłości" to nowy projekt, w ramach którego państwo młodzi wspierają działalność i rozwój Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. W ramach tej inicjatywy mogą też liczyć na pomoc opiekuna, który pomoże im zorganizować ślubną kwestę.
  - [czytaj...]
 
 
  Licznik odwiedzin: 540726  projekt: InfoGrafNet

Wersja PL
Wersja EN
Wersja DE
Wersja FR
Wersja IT